İstanbul Sağlık Bilimleri Üniversitesi Kanuni Sultan Süleyman Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

İstanbul İli Çekmece Bölgesi Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği
İstanbul Sağlık Bilimleri Üniversitesi Kanuni Sultan Süleyman Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Komiteler ve Üyeleri

Güncelleme Tarihi: 11/08/2017

 

EĞİTİM KOMİTESİ

 

HASTA GÜVENLİĞİ KOMİTESİ

 

ÇALIŞAN GÜVENLİĞİ KOMİTESİ

 

TESİS GÜVENLİĞİ KOMİTESİ

Demet YURTSEVER(Sağlık Bak.Hizm.Müd.) (Başkan)

Uzm.Dr.Ayşegül GENÇ (Başhekim Yrd.) (Başkan)

Dr.Akif AKÇA (Başhekim Yrd.) (Başkan)

Uzm.Dr.Nuri ENGEREK (Başhekim Yrd.) (Başkan)

Senem KENAR SOKMAN(İdari ve Mali İş.Md.Yrd.)

Demet YURTSEVER (Sağlık Bak.Hizm.Müd.)

İsmail SERBES (İdari ve Mali İş.Md.Yrd.)

Murat SOYLU (İdari ve Mali İşler Müdürü)

Faruk SÖNER(Kalite Yönetim Direktörü)

Faruk SÖNER(Kalite Yönetim Direktörü)

Faruk SÖNER (Kalite Yönetim Direktörü)

Asiye TAN IŞIK (İdari ve Mali İşler Müd.Yrd.)

Doç.Dr.Umut MERT AKSOY(Erişkin Ruh Sağ.Hast.Eğt.Gör.)

Prof.Dr.Abdurrahim DERBENT(AYBÜ Eğt.Gör)

Gülin GÜLEN SABANCILAR (Bölüm Kord.)

Işıl ENGEREK (İdari ve Mali İşler Müd.Yrd.)

Ceyda KIYAK (Psikolog)

Doç.Dr.Mustafa Uygar KALAYCI(Genel C.Eğt.Gör.)

Uzm.Dr.Mustafa MUSTAFA (İşyeri Hekimi)

Faruk SÖNER (Kalite Yönetim Direktörü)

Gülizar Lerzan KARATAŞ (Erişkin A.Bölüm Kalite S.)

Uzm.Dr.Ayşe İNCİ (Enfeksiyon Hast. ve Klin.Mikr.Uzmanı)

Fadime BALDAN (İşyeri Hemşiresi)

Zerrin SERCAN (Bölüm Koordinatörü)

Kısmet ÇAKIRYÜRÜK (YYBÜ Eğitim Hemşiresi)

Uzm.Dr.Kamuran ŞANLI (Mikrobiyoloji Uzmanı)

Betül TUNÇEL TUNAHAN (Psikolog)

Cemile DOĞAN (Enfeksiyon Hemşiresi)

Mümine MUTLU (Hizmet İçi Eğitim Hemşiresi)

Uzm.Dr.Güntuğ GÜNGÖR (İç Hastalıkları Uzm)

Ş.İclal NERGİZ (Sosyal Hizmet Uzmanı)

Şule ÖZDEMİR (YYBÜ 1.ve 2.Düzey Böl.Kalite Sor.

Serpil AKCAY (Hizmet İçi Eğitim Hemşiresi)

Uzm.Dr.Yasemin Tuba SUTAŞIR (Tıbbi Biyo.Uzm)

Songül YILDIRIM (Hizmet İçi Eğitim Hemş.)

Sevdagül GÜVERCİN (Kadın Hast.ve Doğ.Kln.Böl.Kalite Sor

Songül YILDIRIM (Hizmet İçi Eğitim Hemşiresi)

Özden UNCU (Eczacı)

Aylin YILDIRIM (Enfeksiyon Hemşiresi)

Özlem YÜCA (Çocuk Enfeks,yon Bölüm Kalite Sor.)

Sevil ÖZÇAPAR (Kalite Yönetim Birimi)

Musafat BAYINDIR (Bilgi İşlem Sorumlusu)

Gülay GÜLTEKİN (Radyoloji Ünit.Bölüm Kalite Sor)

Ali ESEN (Teknik Servis Sorumlusu)

Nurettin KARATUZLA (B.K.Kalite Yönetim Birimi)

Aysel YÜĞRÜK UÇAR(AYBÜBölüm Kalite Sor

Ayhan BAYINDIR (Anestezi Bölüm Kalite Sor)

Orhan DİZMAN (Güvenlik Amiri)

Sevil ÖZCAN (B.K.Kalite Yönetim Birimi)

Gülay GÜLTEKİN(Radyoloji Ü. Bölüm Kalite Sor

Pınar DEMİRCİ (PYBÜ Bölüm Kalite Sor.)

Ahmet ÇETİNKAYA (Teknisyen)

Havva TUNA (B.K.Eğitim Hemşiresi)

Aysel ARSLAN (Çocuk Acil Bölüm Kalite Sor)

Gülizar Lerzan KARATAŞ (Erişkin A.Bölüm Kalite S.)

Muhammed GÜLTEKİN (Biyomedikal Dayanık.T.Depo Sor)

Muteber HÜSMENOĞLU (B.K.Eğitim Hemşiresi)

Mümine MUTLU (Hizmet İçi Eğitim Hemşiresi)

Dilek ARSLANTAŞ (Merkez Lab.Sor.Tekn.)

Semih KOÇER (Klinik Müh.Hizm.Birim Sor.)

 

Egemen AKIN (AmeliyathaneBölüm Kalite Sor.)

Ahmet ÇETİNKAYA (Teknisyen)

Musafat BAYINDIR (Bilgi İşlem Sorumlusu)

 

Rabiye KARABACAK (DoğumSonu2 Böl.Kalite Sor.)

Muhammed GÜLTEKİN (Biyomedikal Dayanık.T.Depo Sor)

Ferhan DEMİRAL (Sivil Savunma Amiri)

 

Abdullah KEY(Erişkin A.Bölüm Kalite Sor.)

Semih KOÇER (Klinik Müh.Hizm.Birim Sor.)

Serap ARA AKGÜL (Kalite Yönetim Birimi)

 

Sevil ÖZÇAPAR (Kalite Yönetim Birimi)

Ferhan DEMİRAL (Sivil Savunma Amiri)

Ramazan KAPUCU (B.K.Hast.Müd.Yrd.)

 

Nurettin KARATUZLA (B.K.Kalite Yönetim Birimi)

Orhan DİZMAN (Güvenlik Amiri)

Nurettin KARATUZLA (B.K.Kalite Yönetim Birimi)

 

Şenay ŞANLI (B.K.Servis Sor.Hemş.)

Serap ARA AKGÜL (Kalite Yönetim Birimi)

Sevil ÖZCAN (B.K.Kalite Yönetim Birimi)

 

Havva TOPAL (B.K.Bölüm Koordinatörü)

Uzm.Dr.Tuncay GÜLER (B.K.İşyeri Hekimi)

Fatma KURTULUŞ (B.K. Ebe)

 

Halime BERBER (B.K.Bölüm Koordinatörü)

Yasemin KOVANCI (B.K.İşyeri Hemşiresi)

Ahmet B. KOYUNYERLİ (B.K.Teknik Servis Sor.)

 

Nigar EROL (B.K.Bölüm Koordinatörü)

Nurettin KARATUZLA (B.K.Kalite Yönetim Birimi)

Fazıl İNAN (B.K.Güvenlik Amiri)

 

 

Tuba ŞEN ÖZEN (B.K.Enfeksiyon Kontrol Hemşiresi

 

 

 

Tülin ÇILBIR (B.K. Radyoloji Sor.Tekn.)

 

 

 

Hilal BALCI (B.K. Çalışan Hak.Bir.Sor.Psikolog)

 

 

 

Fazıl İNAN (B.K.Güvenlik Amiri)

 


 

ENFEKSİYON KONTROL KOMİTESİ

 

İLAÇ YÖNETİM KOMİSYONU

KLİNİK NÜTRİSYON KOMİTESİ

TIBBİ CİHAZ YÖNETİM EKİBİ

Doç.Dr.Fatih METE (Başhekim Yardımcısı)

Dr.Akif AKÇA (Başhekim Yrd.)

Prof.Dr.Abdurrahim DERBENT (Anest.ve Reanimasyon)

Asiye TAN IŞIK (İdari Mali İşler Müd.Yrd.)

Başk.Uzm.Dr.Ayşe İNCİ (Enfeksiyon Hast. ve Klin.Mikr.Uzmanı)

Demet YURTSEVER (Sağlık Bak.Hizm.Müd.)

Doç.Dr.Mustafa Uygar KALAYCI (Genel Cerrahi)

Faruk SÖNER (Kalite Yönetim Direktörü)

Prof.Dr.Abdurrahim DERBENT

Faruk SÖNER (Kalite Yönetim Direktörü)

Doç.Dr.Merih ÇETİNKAYA (Neonatoloji)

Ali ESEN (Teknik Servis Sorumlusu)

Uzm.Dr.Esra DEMİR (İç Hastalıkları)

Doç.Dr.Mustafa UYGAR KALAYCI (Genel C.Eğt.Gör.)

Doç.Dr.Hasan ÖNAL (Çocuk Metabolizma)

Ahmet ÇETİNKAYA (Teknisyen)

Uzm.Dr.Cengiz BAYRAM(Çocuk Hematolojisi ve Onk.)

Uzm.Dr.Serkan DOĞAN (Acil Tıp)

Doç.Dr.Ali AYÇİÇEK (Çocuk Hematolojisi ve Onkolojisi)

Semih KOÇER (Klinik Müh.Hizm.Birim Sor.)

Doç.Dr.Merih ÇETİNKAYA (Neonatoloji Eğit.Gör.)

Doç.Dr.Ali AYÇİÇEK (Çocuk Hematolojisi ve Onkolojisi)

Doç.Dr.Günsel KUTLUK (Çocuk Gastroenterolojisi)

 

Uzm.Dr.Rengin ŞİRANECİ (Çocuk Sağlığı veHast.)

Uzm.Dr.Rengin ŞİRANECİ (Çocuk Enf. Hast.)

Uzm.Dr.Suat Can ULUKENT (Genel Cerrahi)

 

Uzm.Dr.İnanç Şamil SARICI (Genel Cerrahi)

Uzm.Dr.Sayat GÜLBAYZAR (Çocuk Sağ.ve Hast.)

Uzm.Dr.Yılmaz ÖNAL (İç Hastalıkları)

 

Doç.Dr.Kerem Doğa SEÇKİN (Kadın Hast.ve Doğ.İdari S.)

Uzm.Dr.Ayşe İNCİ (Enf.Hast.ve Klinik Mikrobiyoloji)

Uzm.Dr.Seyithan ÖZAYDIN (Çocuk Cerrahisi)

 

Uzm.Dr.Selen Zeliha MART KÖMÜRCÜ T.Mikr.Uz

Uzm.Dr.Güntuğ GÜNGÖR (İç Hastalıkları)

Özden UNCU (Eczacı)

 

Feridun DARDEH (Tıbbi Mikrobiyoloji Uzmanı)

Serap ARA AKGÜL (Hemşire)

Sümeyye ÇİÇEK (Diyetisyen)

 

Murat SOYLU (İdari ve Mali İşl.Müd.)

Şükran BAKTİMUR (Eczacı)

Müberra MARAL (Hemşire)

 

Demet YURTSEVER (Sağlık Bak.Hizm.Müd.)

Hamza BALÇI (Eczacı)

NÜTRİSYON DESTEK EKİBİ

 

Şükran BAKTİMUR (Sorumlu Eczacı)

Günay AYDINDAĞ (Eczacı)

Uzm.Dr.Ayça Sultan ŞAHİN (Anest.ve Renimasyon)

 

Hemşire Şenay KANDEMİR (Enf.Kontrol Hemş.)

Özden UNCU (Eczacı)

Uzm.Dr.Necmiye AY (Anest.ve Renimasyon)

 

Hemşire Aylin YILDIRIM (Enf.Kontrol Hemş.)

Sündüz KILIÇ (Hemşire)

Uzm.Dr.Esra POLAT (Çocuk Gastroenteroloji)

 

Hemşire Cemile DOĞAN (Enf.Kontrol Hemş.)

Tuba ŞEN ÖZEN (B.K.Enfeksiyon Kontrol Hemşiresi)

Sümeyye ÇİÇEK (Diyetisyen)

 

Hemşire Tuba ŞEN ÖZEN (B.K.Enf.Kontrol Hemş.)

Selin AKÇİN ÇÖKMEN (B.K.Eczacı)

Samiye İŞGÜZAR (Hemşire)

 

Op.Dr.Hasan TONYALI (B.K.Genel Cerrahi)

Sevil ÇANAKKALELİ (B.K.Eczacı)

Müberra MARAL (Hemşire)

 

Uzm.Dr.Pınar TAŞKIN (B.K.Mikrobiyoloji)

Naime ÇEVİK (B.K.Eczacı)

 

 

Ecz.Naime ÇEVİK (B.K.Eczane)

M.Sibel AYTAÇ ÇELİK (B.K.Hast.Hak.Bir.Sor.)

 

 

Hemşire Aynur ERBAY(B.K.Sterilizasyon Sorumlu Hemş.

 

 

 


 

ANNE SÜTÜ TEŞVİKİ BEBEK DOSTU HASTANE KOMİTESİ

KAN TRANSFÜZYON KOMİTESİ

Demet YURTSEVER (Sağlık Bak.Hizm.Müd.)

Uzm.Dr.Sıdıka YÜZÜGÜLLÜ (Başhekim Yrd.)

Doç.Dr.Merih ÇETİNKAYA (Neonatoloji Eğit.Gör.)

Uzm.Dr.Kamuran ŞANLI (Kan Merkezi Sorumlusu)

Doç.Dr.İbrahim POLAT (Perinatoloji Eğitim Görev.)

Uzm.Dr.Cemal KAZEZOĞLU ( Biyokimya Uzmanı)

Uzm.Dr.Gökhan BÜYÜKKALE (Neonatoloji)

Doç.Dr.Ali AYÇİÇEK (Çocuk Hematoloji Onk.Uzm.)

Zerrin SERCAN (Bölüm Koordinatörü)

Uzm.Dr.Gönül AYDOĞAN (Çocuk Hematoloji Onk.Uz)

Gülin GÜLEN SABANCILAR (Bölüm Koordinatörü)

Uzm.Dr.Lale Suzan TÜRKGELDİ (Kadın Hast.ve Doğ.

Nalan ÖZTÜRK (Bölüm Koordinatörü)

Uzm.Dr.Ali BAKAN (Erişkin Nefroloji Uzm.)

Şule ÖZDEMİR (YYBÜ 1.ve 2.Düzey Böl.Kalite Sor .)

Doç.Dr.Mustafa Uygar KALAYCI (Genel Cerrahi)

Perihan GÜNER (YYBÜ 3.Düzey Böl.Kalite Sor.)

Uzm.Dr.Necmiye AY (Anestezi ve Reanimasyon Uzm.)

Kısmet ÇAKIRYÜRÜK (YYBÜ Eğitim Hemş.)

Uzm.Dr.Serkan DOĞAN (Acil Tıp Sorumlusu)

Egemen AKIN (Ameliyathane Sor.Hemş.)

Uzm.Dr.Sultan KAVUNCUOĞLU (Çocuk Sağ.ve Has

Sevda KARAÇAM (Doğumhane Sor.Hemş.)

Doç.Dr.Merih ÇETİNKAYA (Neonatoloji Eğitim Gör.)

Meral ÖNCÜ (Doğumhane Bebek Odası Sor.Hemş.)

Uzm.Dr.Güntuğ GÜNGÖR (İç HastalıklarıUzmanı)

Rabiye KARABACAK (Doğum Sonu2 Klin Sor.Hemş.

Mehmet DİLEK (Kan Merkezi Sorumlu Tekn.)

Sevdagül GÜVERCİN (Kadın Hast.ve Doğ.Kln.Böl.Kalite Sor

Yasemin ALPAY (Çocuk Hematoloji Sorumlu Hemş.)

Mümine MUTLU (Hizmet İçi Eğitim Hemşiresi)

Selnur PEKÖZ (Ortopedi Sorumlu Hemş.)

Serpil AKCAY(Hizmet İçi Eğitim Hemşiresi)

Gülizar Lerzan KARATAŞ (Erişkin Acil Sor.Hemş.)

Songül YILDIRIM (Hizmet İçi Eğitim Hemşiresi)

Emine ÖZMEN (Dahiliye Sorumlu Hemşiresi)

Ümmüye YILMAZ (B.K.Sağlık Bakım Hiz.Müd.Yrd.)

Banu ÖZCAN (Transfüzyon Kontrol Hemşiresi)

Müşerref YAVAŞ (B.K.Çocuk Kliniği Sor.Hemş.)

Ayhan BAYINDIR (Anestezi Sorumlu Teknisyeni)

Hatun ŞEN (B.K.Gebe Eğitimcisi)

Aysel YÜĞRÜK UÇAR (Erişkin YBÜ Sor.Hemş.)

Merih YAMAÇ AKGÜNER (B.K.Ebe)

Uzm.Dr.Pınar TAŞKIN (B.K.Tıbbi Mikrobiyoloji Uzm.)

Muteber HÜSMENOĞLU (B.K.Eğitim Hemşiresi)

Serap AYDOĞAN (B.K.Hemşire)